Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/valarmorghulis/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 73
Valar Morghulis – Kolejna witryna oparta na WordPressie

ŚWIATŁO JEDNEGO ŻYCIA ZGASŁO, ALE TRZEBA Z NADZIEJĄ IŚĆ PRZED SIEBIE

Kiedy światło ludzkiego życia gaśnie, a łzy spływają po policzkach, my chcemy podać Ci rękę. Uśmiechnij się, przetrzyj łzy. Wszystko będzie dobrze.

Wesprzemy Cię w organizacji ceremonii pożegnania bliskiej Ci osoby, otoczymy troskliwą opieką najbliższą rodzinę, znajomych i krewnych oraz pomożemy odnaleźć nadzieję i radość w życiu.

Bądź silny, bo każdy koniec jest nowym początkiem. Bądź pełen nadziei, bo Twoja nadzieja potrafi rozjaśnić nawet największy mrok.

Czytaj dalej

OTO, W JAKI SPOSÓB POMAGAMY

 
Mamy zupełnie inną wizję, niż większość zakładów pogrzebowych w Polsce - one pomagają tylko w pogrzebie. Naszym celem jest dzielić się pomocą, dodawać otuchy i wesprzeć rodzinę w każdym z możliwym aspekcie związanym z dniem pożegnania osoby bliskiej.

Ostatnie spotkanie z osobą opłakiwaną


Zajmiemy się pełną organizacją ceremonii i pomożemy uporać się ze wszelkimi kłopotliwymi formalnościami, które mogą zaburzyć żałobę i spokój.


Oprawa i organizacja
ceremonii


Zorganizujemy sale, poczęstunek i pomożemy przetransportować wszystkich gości, którzy przyjadą pożegnać osobę opłakiwaną na miejsce ceremonii


Wsparcie
w trudnych chwilach


Otoczymy troskliwą opieką rodzinę, znajomych i krewnych, którzy cierpią i doświadczają smutku. Pomożemy im odzyskać siłę do życia i stanąć na nogi.


Internetowy
sklep funeralny


Z naszego szacunku dla rodziny, pozwolimy by rodzina sama zdecydowała, jak będzie wyglądać ostatnie spotkanie z bliską osobą, którą żegnają.


WESPRZEMY NA KAŻDYM KROKU PRZYGOTOWANIA UROCZYSTEJ CEREMONII I NIE TYLKO


Aby poznać szczegóły naszego wsparcia w przygotowaniu ceremonii, proszę kliknąć przycisk poniżej

OBEJMIEMY TROSKLIWĄ OPIEKĄ OSOBY W ŻAŁOBIE I POMOŻEMY IM STANĄĆ NA NOGI

 

Ludzie odchodzą, ale życie toczy się dalej. Wszyscy o tym wiemy, a jednak w obliczu pożegnań często trudno powstrzymać łzy i wrócić do normalnego życia.

Zdarza się, że odejście bliskiej osoby spada na nas jak grom z jasnego nieba. Innym razem, mamy przeczucie, że to pożegnanie zbliża się wielkimi krokami. Mimo to, w obu przypadkach łatwo pogrążyć się w smutku, zgubić nadzieję i chęci do życia. Co wtedy?

Droga osoby bliskiej dobiegła końca, ale życie się nie kończy. Tylko co, jeśli smutek nie pozwala zacząć życia na nowo?

Wtedy pojawiamy się my i szczerą chęcią pomocy, płynącą z serca, otaczamy rodzinę, krewnych i znajomych, którzy są pogrążeni w smutku po stracie. Dajemy ulgę i pomagamy podnieść się w tej trudnej sytuacji.

Współpracujemy z troskliwym psychologiem, wykwalifikowanym prawnikiem i zgraną załogą ratowników medycznych, którzy dbają o bezpieczeństwo w trakcie ceremonii.

Powaga, dyskrecja i doświadczenie

Od przeszło 18 lat pomogliśmy setkom rodzin w całej Polsce pożegnać ich bliskich. Udzielaliśmy porad prawnych, podnosiliśmy ludzi na duchu i pomagaliśmy uporać się z zawiłymi formalnościami związanymi z przygotowaniem ceremonii.

Widzieliśmy na własne oczy wiele ludzkich tragedii i jeszcze więcej wylanych łez.

Nie jest łatwo pożegnać osobę, którą kochamy. Osobę, która dotychczas była tak blisko nas. Często nie da się powstrzymać łez. Często potrzebny jest czas, by ukoić ból w sercu.

Wszystkie nasze doświadczenia sprawiły, że nabraliśmy ogromnej pokory i szacunku do ludzkiego życia. Wiemy, jak przygotować ceremonię z szacunkiem, powagą dla osoby, którą żegnamy i dyskrecją dla rodziny, której pomagamy.

Phasellus scelerisque sapien sit amet mauris laoreet, eget scelerisque

Curabitur rutrum

SZCZERE REFERENCJE RODZIN, KTÓRE WSPIERALIŚMY

 • Anna Łukaszewska
  Serdecznie dziękuję w imieniu rodziny Państwa Świątelskich za godne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej ich mamy, babci i teściowej w dniu 06.06.2014 r. Z czystym sumieniem mogę polecić tą Firmę
  Anna Łukaszewska
  06.06.2014
 • Ewa Łapińska
  Polecam tę firmę za całokształt, fachowość i szacunek oraz dbałość o zmarłego człowieka. Jeśli musicie, to dzwońcie do nich. Jestem b. zadowolona
  Ewa Łapińska
  24.06.2016
 • Ania Stańczyk
  Wszystko profesjonalnie, z godnością. Szczerze polecam! Bardzo Państwu dziękuję
  Ania Stańczyk
  18.05.2017
 • Marcin i Justyna Dziwanowscy
  Dziękujemy za organizację pogrzebu naszego Taty.Jesteśmy bardzo zadowoleni. Rodzina podkreślała że miał godny pogrzeb. Pełen profesjonalizm właścicieli daje odrobinę spokoju w tym trudnym czasie. Dziękujemy
  Marcin i Justyna Dziwanowscy
  25.06.2017
 • Daniel Mikosz
  12 listopada 2016 pochowałem moją Mamę korzystając z usług zakładu. Mogę jedynie wyrazić jak najlepszą opinię na ich temat. Najwyższy poziom profesjonalizmu połączony z troską o pełną satysfakcję klienta to to co mnie spotkało w tych trudnych dla mnie chwilach. Z czystym sumieniem w pełni polecam
  Daniel Mikosz
  12.11.2016
 • Kaszubica Tatoo
  Serdecznie Dziekuje za profesjonalizm, który otrzymaliśmy z państwa strony w tych trudnych chwilach pożegnania z ukochaną osobą, dyspozycyjność oraz organizacja z Państwa strony sprawiła, że było nam łatwiej, serdecznie dziękuję za wykonanie pięknego makijażu oraz dokładnosci co do każdego szczegółu na którym nam zależało, moja babcia Ulka wygladała pięknie. Dzieki państwa otwartości i nieocenionej uprzejmości do człowieka, który przeżywa trudne chwile byłysmy spokojne, że babcia jest w dobrych rękach. Serdeczne podziękowanie i ukłony w Państwa stronę.
  Kaszubica Tatoo
  26.08.2017

TE REFERENCJE TO EFEKT MISJI,
KTÓRĄ REALIZUJEMY OD 18 LAT

 

Głęboko wierzymy, że nikt nie odchodzi na zawsze dopóki żyje w naszej pamięci. Życie osób, które odeszły manifestuje się w nas samych. To zasady, których nas nauczyli i przekazane lekcje, które pozwalają nam iść przez życie. Musimy o tym pamiętać, kontynuować ich dzieła i szerzyć wartości, które przynieśli ze sobą na świat.

JAK BEZPIECZNIE ZORGANIZOWAĆ UROCZYSTĄ CEREMONIĘ PRZEZ INTERNET?