MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT ZMARŁYCH


Często śmierć nadchodzi nieoczekiwanie, z dala od domu. W takim momencie, gdy niespodziewane plany związane z pogrzebem muszą być przygotowane z dala od domu, a serca rodzin są rozdarte, trudno jest mówić o kosztach sprowadzenia osoby najbliższej z zagranicy. Jednakże ta kwestia jest równie ważna jak organizacja całej ceremonii i aby je ograniczyć, najlepszą praktyką jest kontakt z firmą na obszarze, gdzie zostanie zorganizowane nabożeństwo żałobne i pogrzeb – ze względu na stosunkowo niskie koszty oraz łatwość kontaktu.

Jak wygląda sprowadzanie osoby zmarłej zza granicy?

Pozwolenia i certyfikaty


Długoletnie doświadczenie w organizowaniu kompleksowych usług pogrzebowych, a także specjalizacja w międzynarodowym transporcie zwłok została uwieńczona otrzymaniem w dniu 10 marca 2006 zezwolenia o numerze 06-75-234 na wykonywanie czynności pogrzebowych na terenie Francji. Dzięki niemu nasza firma ma możliwość świadczenia usług w transporcie zwłok z zagranicy w całej Europie w tym z Francji do Polski jak i z Polski do Francji bez konieczności uczestnictwa pośredników, co wiąże się z kompleksowością oferowanych usług, indywidualnym podejściem i kontaktem z najbliższą rodziną zmarłego, a także znacznym obniżeniem kosztów świadczonej usługi. Dysponujemy dwoma samochodami Mercedesy Vito, które posiadają odpowiednie certyfikaty i przeglądy zgodne ze standardami i normami francuskimi. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników znających języki obce: angielski, francuski, niemiecki, co ułatwia dokonania wszelkich formalności za granicą.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.


[contact-form-7 404 "Not Found"]

ADRES

A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich - Warzywoda s.c.

ul. B. Krzywoustego 287
50-310 Wrocław

NIP: 895 190 13 91
Regon: 020659723

E-MAIL

zaklad@zaklad-pogrzebowy.com.pl

Zakład Pogrzebowy Archon Wrocław świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie całego kraju. Firma pogrzebowa Archon posiada 11 lokalizacji na terenie Wrocławia, jak również 2 oddziały zamiejscowe pod Wrocławiem. Jeden w Jelczu - Laskowicach, a drugi w Kiełczowie, tuż pod Wrocławiem, przy Cmentarzu Parafialnym, gdzie posiadamy kaplicę pogrzebową i chłodnię.

Firma Pogrzebowa Archon Wrocław realizuje również międzynarodowy transport zwłok. W przypadku nagłej śmierci bliskich za granicą poważnym problemem formalnym i logistycznym okazuje się szybki transport zmarłego do miejsca zamieszkania lub pochowania. Zakład Pogrzebowy Archon Wrocław posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowego transportu zmarłych z krajów europejskich, jak i całego świata do Polski. Przeprowadzamy również balsamacje osób zmarłych w naszym prywatnym prosektorium która jest wymagana w wielu Państwach świata podczas transportu zwłok za granicę.

Usługi Pogrzebowe Archon Wrocław to w szczególności kompleksowa obsługa pogrzebów, eksportacja osób zmarłych, kremacje, balsamacje, bogata oferta urn i trumien, luksusowe karawany pogrzebowe oraz oryginalny austriacki karawan konny, wieńce i wiązanki pogrzebowe, odzież pogrzebowa i inne.

Od 2015 roku Zakład Pogrzebowy Archon współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, na zlecenie MOPS wykonujemy pochówki osób zmarłych bez żadnych świadczeń.

Zakład Pogrzebowy Archon współpracuje również od wielu lat z Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz wykonuje przewozy osób zmarłych na zlecenie Prokuratury.