Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/rk/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/rk/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/rk/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/rk/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 73
Rafał Kozłowski – Kolejna witryna oparta na WordPressie


PRZEDŁUŻ DZIEŃ
O DODATKOWE 2 GODZINY

 

Efektywny i prosty sposób Rafała Kozłowskiego na zdrowy balans między życiem, a pracą oraz pozbycie się stresu, pośpiechu i poczucia braku czasuCZY DOŚWIADCZASZ SYTUACJI TAKICH, JAK:
Jeśli tak, to dobrze, że trafiłeś na moją stronę.
Znajdziesz tutaj rzetelną wiedzę i sprawdzone metody, które pomogą Ci poukładać w życiu wszystko, co do tej pory wydawało Ci się przytłaczające. Czy doświadczasz tych sytuacji?


W takim razie mogę Tobie pomóc


Dowiedz się więcej

NIE MA NIC GORSZEGO, NIŻ BRAK CZASU

To nieuniknione, że brak czasu prędzej, czy później sprawi, że Twoje ciało da Ci o nim znać zmęczeniem, zniechęceniem i frustracją. Tak się dzieje, kiedy dużo robisz, bardzo się starasz, a na koniec dnia i tak mało jest zrobione. To jak syzyfowa praca, której końca nie widać. Mimo że pracujesz coraz więcej, i tak czujesz, że stoisz w miejscu. Jeśli potrwa to dłużej, to problem może stać się poważny. Dlaczego?

Być może myślisz, że to za chwilę się skończy. Jednak z mojego doświadczenia wynika inaczej. To dopiero początek tego, co może Cię spotkać.

Kiedy nie masz czasu zregenerować umysłu, jesz w pośpiechu i krótko śpisz, to z mojego doświadczenia z setkami osób wynika, że to, co się pojawia to codziennie zniechęcenie, brak radości i brak motywacji do wszystkiego. A w najgorszym wypadku ten pośpiech prowadzi do chorób takich jak: wrzody żołądka, czy wypalenie zawodowe. 

Darmowa wiedza i metody, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać sobą w czasie

Na blogu nauczysz się, co zrobić, gdy masz zbyt dużo zadań dziennych i tygodniowych, a chcesz skutecznie, efektywnie i w prosty sposób organizować swój czas.

22 sierpnia 2017

Witaj, świecie!

Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij pisanie!

Oto, co zyskasz ucząc się ode mnie:

W spokoju zaczniesz robić więcej i w krótszym czasie


A co jeśli nie masz czasu na samodzielną naukę?

W takim razie pracujmy razem, a Ja krok po kroku pokażę Ci, jak zyskać więcej wolnego czasu

Często piszecie do mnie, że nie starcza Wam czasu, by złapać oddech po pracy, a co dopiero czytać artykuły i uczyć się na własną rękę. Dla takich osób świetnie sprawdzi się praca indywidualna. To najszybszy i najskuteczniejszy sposób, by poradzić sobie z problemem braku czasu.

Gwarancja Satysfakcji

Daję Ci 60 dniową gwarancję. Jeżeli zastosujesz tą wiedzę i nie uzyskasz efektów, to bez dyskusji otrzymasz zwrot swoich środków. Innymi słowy jeżeli nie będziesz zadowolony w jakikolwiek sposób z tego co otrzymałeś, po prostu napisz do mnie maila i otrzymasz całkowity zwrot tego, co zapłaciłeś za konsultacje. Nie mam z tym problemu, ponieważ wiem jaką jakość daję i przez te wszystkie lata ludzie są bardzo zadowoleni z efektów. Chcę, abyś miał efekty i rezultaty. To dla mnie tak samo ważne jak dla Ciebie, ponieważ wtedy polecisz mnie swoim znajomym.

Oto opinie osób, które zastosowały moją wiedzę w życiu

 • Piotr Grzelczak
  Szkolenie Rafała, Plus 10 do Produktywności, w którym miałem przyjemność dzisiaj uczestniczyć, nie było pierwszym szkoleniem z zakresu rozwoju wydajności osobistej i zarządzania sobą w czasie. Ale do niewątpliwych plusów tego szkolenia, z mojej perspektywy, należą przede wszystkim: skupienie się nie tylko na czystych technikach tego jak swoją produktywność zwiększyć, ale również to, że omówione zostały wartości, cele i cały background, który stoi za tym, aby być produktywnym człowiekiem. Serdecznie polecam to szkolenie, myślę, że nie będziecie zawiedzeni.
  Piotr Grzelczak
 • Oskar Staniszewski
  Doba ma tylko i aż 24 godziny i doba ma tyle u każdego człowieka, czy wiedzie mu się lepiej, czy więcej swoich celów realizuje, czy też nie. Rafał Kozłowski przekazał mi kilka przykładów i kilka metod, jak w ciągu tych 24 godzin, sprawniej realizować swoje cele i być może realizować ich sobie więcej. Niektóre z metod znałem, niektórych nie. Co ciekawe, tych, których nie znałem - bardzo chętnie wykorzystam.
  Oskar Staniszewski
 • Michał Tymuła
  Przyszedłem na szkolenie, aby dowiedzieć się czegoś na temat produktywności. 7 godzin szkolenia i 112 z podręcznikiem wraz z ćwiczeniami. Masakryczna ilość wiedzy, informacji i praktycznych ćwiczeń do zastosowania.
  Michał Tymuła

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Rafał Kozłowski i od 2012 roku, czyli przez 5 ostatnich lat, pomogłem tysiącom osób, które zgłosiły się do mnie o pomoc w uwolnieniu się od presji, natłoku obowiązków i szybkiego tempa życia.

Uczę tylko tego, co sam przetestowałem i wiem, że ta wiedza naprawdę działa. Dlaczego te metody są skuteczne? Bo specjalistyczną, trudną w zrozumieniu wiedzę psychologiczną, przekładam na proste do zastosowania metody do efektywnego zarządzania sobą w czasie. Tak, by mógł skorzystać z nich każdy.

Jeśli jesteś na mojej stronie, bo szukasz kompetentej osoby, by nauczyć się skutecznego zarządzania czasem, to zachęcam Cię do poznania mnie lepiej. Aby to zrobić, kliknij w przycisk poniżej. 


Dowiedz się więcej

Próbowałeś już różnych metod i nie działały?

Jeśli tak, to sam wiesz, że “magicznych” sposobów na zarządzanie czasem jest milion i często nie wiadomo, które z nich naprawdę działają. Bądź ostrożny, bo część z tych porad piszą ludzie, którzy nie mają większego pojęcia w tej tematyce.

Chociaż mają dobre intencje, to ich rady mogą się u Ciebie po prostu nie sprawdzić i będą jedynie stratą Twojego cennego czasu. Wiem, że jeśli jesteś zajętym człowiekiem, to szukasz metod, które działają już. Nie masz czasu na próbowanie i rozczarowanie, że znowu coś nie działa tak, jak pisali. Wiem o tym.

Możesz mi wierzyć, że po zastosowaniu metod, o których piszę, będziesz miał wrażenie, że dzień stał się dłuższy. Jednak to, czy zdecydujesz się skorzystać z mojego wsparcia zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.