Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/pilers/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/pilers/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/pilers/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Pilers – Kolejna witryna oparta na WordPressie
 

Unowocześnij swój dom i zatroszcz się o jego bezpieczeństwo.


Monitoringi i Alarmy
Inteligentny Dom
Instalacje elektryczne


Skontaktuj się z nami: 733 447 199 lub 733 446 499

Unowocześnij swój dom i zatroszcz się o jego bezpieczeństwo.


Monitoringi i Alarmy
Inteligentny Dom
Instalacje elektryczne


Skontaktuj się z nami:
733 447 199
733 446 499


W jaki sposób inteligentne, elektryczne rozwiązania ułatwią Ci życie?

Być może zastanawiasz się właśnie nad założeniem monitoringu lub alarmu w swoim domu lub firmie. Po prostu chcesz zabezpieczyć swój dobytek, bo coraz częściej słyszy się o kradzieżach i włamaniach. Doskonale to rozumiemy i wiemy, że wizja powrotu do firmy lub domu, w którym panuje bałagan i brakuje najcenniejszych rzeczy jest przerażająca.

A teraz wyobraź sobie, że masz wszystko pod kontrolą – monitoring pozwala Ci sprawdzić w każdej chwili co dzieje się na Twojej posesji. Wiesz, że alarm powiadomi Cię o włamaniu, a aplikacja w smartfonie poinformuje o tym, czy okna w Twoim domu lub brama wjazdowa jest zamknięta, a rolety opuszczone.

To spokój i podwójne bezpieczeństwo – dla Ciebie i Twoich najbliższych. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości instalacji alarmowej, monitoringu, funkcji inteligentnego domu lub innej, drobniejszej instalacji elektrycznej, to jesteś w dobrym miejscu.

Jeżeli jesteś osobą, która chce zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu, właścicielem firmy, lub marketu, bądź deweloperem poszukującym solidnej firmy do instalacji elektrycznych - sprawdź, co możemy Ci zaoferować:Oferujemy te i wiele innych rozwiązań, które pomogą zatroszczyć Ci się o bezpieczeństwo swoje, najbliższych, a także podniosą Twój komfort życia. Zapoznaj się z naszą ofertą:

O NAS

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ AKURAT NAS?


Cześć! Jesteśmy Pilers – każdy z nas pasjonuje się elektroniką od dziecka i ukończył szkoły w tym oto kierunku. To, co robimy to nie praca, tylko… Powołanie! To sprawia, że traktujemy naszą działalność poważnie i tak samo odnosimy się do naszych klientów.

Na rynku jesteśmy już 4 lata i przez ten czas zabezpieczyliśmy tysiące domów, firm, sklepów czy marketów oraz zamontowaliśmy tysiące domofonów i systemów kontroli dostępu. W efekcie mamy tysiące zadowolonych klientów.

Mimo to, cały czas się szkolimy i stajemy się coraz lepsi w swoim fachu – dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie i poszerzać grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy nie obawiają się więcej o swoje mienie lub korzystają z dobrodziejstw dzisiejszej technologii i sterują swoim domem z telefonu.

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem jakiejkolwiek instalacji elektrycznej, to istnieje kilka powodów, aby zaangażować w tą pracę zespół doświadczonych elektryków, czyli… Nas!

Oto one:

SZCZEGÓŁOWY WYWIAD

Na jego podstawie pomożemy Ci określić, czego faktycznie potrzebujesz. Nie chcemy wciskać Ci sprzętu, który w Twojej sytuacji na nic się nie przyda. Dostosujemy sprzęty do Twoich potrzeb i preferencji.

ESTETYKA

Przywiązujemy do niej ogromną wagę. Każdą instalację wykonujemy na jak najwyższym poziomie, mocujemy kable w sposób schludny i nierzucający się w oczy. Przeprowadzamy montaż zgodnie z sztuką instalatorską.

PORZĄDEK MUSI BYĆ

Twoje mieszkanie nie ucierpi podczas naszej pracy. Jesteśmy czyści, nie palimy i zawsze po sobie sprzątamy - nie musisz martwić się, że jesteśmy jedną z ekip remontowych, która zostawia klienta z bałaganem.

POWAŻNE TRAKTOWANIE

Naprawy lub diagnozy wykonujemy w ciągu 2 dni od Twojego zgłoszenia. Dbamy o naszych klientów, odbieramy telefony – każda, sprawa jest dla nas ważna. Oferujemy również dodatkową usługę dbania o zainstalowane urządzenia.

Wyobraź sobie sytuację, w której wyjeżdżasz na wakacje. Wracasz i to, co zastajesz w domu paraliżuje Cię na ułamek sekundy. Wszystko wywrócone do góry nogami, brak najcenniejszych rzeczy – laptopa, telewizora, biżuterii i schowanych oszczędności.

Czy wiesz, że to może przytrafić się każdemu? Tak, Tobie również. W 2017 roku policja stwierdziła prawie 70 tysięcy włamań. Kiedy dokonuje się ich pod naszą nieobecność, nie ma obawy o życie i zdrowie swoje oraz najbliższych. Ale co, jeśli złodziej zdecyduje się zaatakować w nocy, kiedy Ty i Twoi najbliżsi spokojnie śpicie? Co, jeśli komuś stanie się krzywda? Wtedy rzeczy materialne przestają mieć znaczenie. Strach i stres pozostaje przez długi czas i uprzykrza życie.

Zastanów się, czy dla własnego komfortu warto zainwestować w alarm i kamery? Prawdopodobnie odstraszą one złodzieja, a Ty będziesz panował nad sytuacją i zapewnisz bezpieczeństwo sobie i najbliższym. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Skontaktuj się z nami


733 447 199 - Daniel
733 446 499 - Przemek
biuro@pilers.pl

Usługi świadczymy lokalnie - na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Formularz kontaktowy