Zobacz w sklepie

Jak stworzyć z elementów swojej garderoby harmonijną całość?

Jak często zdarza Ci się otworzyć szafę, wybrać spodnie, które chcesz dziś założyć i po chwili zorientować się, że jedyna bluzka, jaka do nich pasuje, jest właśnie w koszu na pranie?

Szybko próbujesz dobrać jakieś inne ciuchy i nagle zdajesz sobie sprawę z tego, że masz ich naprawdę dużo. Ale te ubrania, w których faktycznie chodzisz to jedynie 10% zawartości Twojej szafy. A w niej coraz mniej miejsca, coraz więcej bałaganu i coraz więcej straconego czasu na szukaniu ubrań.

Masz tak czasem?

A teraz wyobraź sobie, że większość rzeczy w Twojej szafie to faktycznie te, w których chodzisz. Każdy z ciuchów idealnie się ze sobą komponuje, a Ty nie masz problemu pod tytułem „w co się dziś ubrać”, bo zawartość Twojej garderoby po prostu Ci na to nie pozwala.

Co Ty na to, aby postawić na jakość i minimalizm? Aby komponować przemyślaną garderobę, ciuch po ciuchu, zaczynając od jednej, porządnej rzeczy, która pasuje do reszty Twoich ubrań? Jeśli pragniesz wyjątkowego ubrania, które jednocześnie będzie odzwierciedlało minimalizm oraz prostotę – które nigdy nie wyjdą z mody – to jesteś w dobrym miejscu.

Bez względu na to, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, znajdziesz tu coś dla siebie. Przejrzyj moje wirtualne półki i wybierz ubranie, które pasuje do Ciebie najbardziej!

Wybierz interesującą Cię kategorię

Duis luctus et magnis dis parturient

Nie przegap najlepszych okazji!


Chcesz, abym dawała Ci znać o nowościach i promocjach w moim sklepie? Jeśli tak, poniżej wpisz swój adres e-mail. I... Nie martw się, nie będę zasypywać Cię masą maili :)


profile-3

Kim jestem i co robię

Cześć, jestem Martyna i jestem nie tylko założycielką samej marki, lecz przede wszystkim jej projektantką. Już jako mała dziewczynka projektowałam, a nawet szyłam ubranka dla lalek. Dziś? Mam za sobą kilka własnych pokazów mody, parę autorskich kolekcji odzieży oraz współpracę z domem mody Macieja Zienia - brałam udział w tworzeniu kreacji dla gwiazd takich jak Małgorzata Kożuchowska czy Alicja Bachleda-Curuś.

Jestem ogromną miłośniczką minimalizmu i prostoty. I to nimi kieruję się przy tworzeniu swoich projektów ubrań. Wierzę, że klasyczne kroje i barwy potrafią uwidocznić kryjące się w nas piękno i wdzięk.