Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/kh/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 73
Katarzyna Hajduk – Kolejna witryna oparta na WordPressie

W KAŻDEJ Z NAS
TKWI SIŁA!Treningi personalne dla kobiet w Rzeszowie,
które chcą spełnić swoje marzenie o zgrabnej
i wysportowanej sylwetce.
002-working-out1

Treningi sportowe

021-fit1

Kształtowanie sylwetki

022-exercise1

Rehabilitacja ruchem

016-salad1

Dietetyka i coaching

018-trainer1

Wykłady i szkolenia

Czujesz, że przyszła pora na zmiany w życiu? Ćwicz ze mną!

Jesteś zapracowaną mamą? Ambitną studentką? A może kobietą biznesu?


Trenując ze mną poczujesz prawdziwą kobiecą siłę, odwagę i dumę z siebie. Wkrótce cały Rzeszów stanie się miastem kobiet silnych, pięknych i odważnych. Już Ja o to zadbam. A Ty? Czy chcesz wyglądać lepiej? Czy chcesz za niedługi czas zobaczyć siebie w nowym wydaniu? Spojrzeć w lustro i przecierać oczy ze zdumienia, widząc, że wyglądasz tak, jak zawsze chciałaś?
Nazywam się Katarzyna Hajduk i wiem, jak spełnić Twoje marzenie o zgrabnej sylwetce, nawet jeśli nigdy nie ćwiczyłaś, brakuje Ci motywacji albo nie masz wiedzy o tym, co i jak powinno się jeść na diecie.
Chcesz mieć pewność, że będziesz miała efekt? Zobacz, jak pomogłam już innym kobietom z Rzeszowa takim, jak Ty.

Opinie zadowolonych kobiet

Za 3 miesiące podziękujesz sobie, że zaczęłaś właśnie dzisiajChcę zacząć działać
kh_0003_IMG_5551
Oferta
kh11
O mnie

Za 3 miesiące podziękujesz sobie, że zaczęłaś właśnie dzisiajChcę zacząć działać
kh_0003_IMG_5551
Oferta

Możesz liczyć na mnie i moje troskliwe wsparcie na każdym kroku i we wszystkim, co gwarantuje sukces w postaci pięknego ciała i dobrego samopoczuciaTak, tak... troskliwe wsparcie. Piszę o tym, dlatego że metody, które stosują mężczyźni są często nie dopasowane do psychiki kobiet. A przecież nikt tak dobrze nie zrozumie kobiety, jak druga kobieta. Oto jak ja Ci pomogę.

027-whistle

Zmotywuję Cię

Nie będziesz tracić swojego cennego czasu na stosowanie metod, które nie działają. Ułożę dla Ciebie dopasowany plan krok po kroku i zmotywuję Cię do stosowania go w życiu.
026-diet-food

Pomogę Ci w diecie

Nauczę Cię, co jest zdrowe i smaczne oraz pokażę na co zwrócić uwagę na sklepowych półkach. Gotowanie posiłków dla Ciebie i całej rodziny zorganizujesz szybko i sprawnie, a zakupy przestaną być marnowaniem czasu.
021-fit2

Efekty zauważysz w lustrze

Jestem kobietą i wiem, co zrobić, by mieć zgrabne pośladki, brzuch oraz całe ciało. Dodatkowo będziesz mieć więcej energii, byś mogła poczuć się jak silna i radosna kobieta każdego dnia.
012-pulse

Wzmocnisz się

Dzięki właściwemu odżywianiu i odpowiedniemu treningowi wzmocnisz swój organizm i odporność, dlatego gdy w zimę inni będą smarkać w chusteczki, Ty będziesz wstawała z uśmiechem na twarzy i realizowała swoje cele.
011-report

Unikniesz kontuzji

Gwarantuję Ci najzdrowszy i najbezpieczniejszy trening, który doprowadzi Cię do konkretnych efektów. Pod moim okiem unikniesz wielu wpadek, kontuzji i trudności ze zdrowiem.
010-schedule

Zachowasz zdrowy balans

Współpraca ze mną jest dopasowana do Twoich celów, życia, rodziny i kariery zawodowej. Moja pomoc ma być wsparciem w Twoim życiu, a nie wyrzeczeniem kosztem innych rzeczy.

Jeśli jesteś zdecydowana, to kliknij poniżej i zobacz co zrobić, abyśmy wkrótce spotkały się na treningu :)

Katarzyna
Hajduk  • Trener Personalny
  • Dietetyk
  • Specjalista w dziedzinie kształtowania Sylwetki
  • Coach
  • Trener zdrowia

Nazywam się Katarzyna Hajduk jestem Trenerem Personalnym i z zawodu Dietetykiem. Moje wieloletnie doświadczenie podparte jest tytułami mistrzowskimi w sportach sylwetkowych. Posiadam wiedzę i jestem ekspertem w treningu kształtowania sylwetki.


Dowiedz się więcej

Mierzę wysoko tak, jak Ty. Oto wyróżnienia, które zdobyłam:Nie są one po to, aby się chwalić. Te nagrody są dla mnie jedynie wyróżnieniem za to, ile serca wkładam w to, aby pomóc innym dziewczynom. To jest moja największa misja. Chcę, aby te wyróżnienia były dla Ciebie tylko potwierdzeniem tego, że jestem naprawdę dobra i że razem możemy zrobić niesamowite rzeczy.

Czujesz, że to dobra decyzja i chcesz zacząć swoją zmianę?

Nie myśl za dużo, bo sama wiesz, że wtedy pojawiają się wątpliwości. Po prostu zacznij, a wymówkami zajmiemy się potem. Wesprę Cię we wszystkim. Obiecuję!


Zobacz jak zacząć