Zarabiaj na swoich zasadach i zyskaj prawdziwą niezależność

Dołącz do mojego zespołu w firmie Faberlic.

ZOBACZ KATALOG DOŁĄCZ DO NAS

Zarabiaj na swoich zasadach i zyskaj prawdziwą niezależność


Dołącz do mojego zespołu
w firmie Faberlic.


ZOBACZ KATALOG DOŁĄCZ DO NAS
DOŁĄCZ DO NAS

Moja Droga!
Jak wygląda Twoja codzienność?

Być może jest tak, że pracujesz na etacie i czujesz, że stanęłaś w miejscu…
Dopadła Cię monotonia, a zarobki przestały Cię zadowalać. W głębi siebie wiesz, że jesteś ambitną kobietą i chcesz czegoś więcej – nie mówię tu tylko o pieniądzach, ale też o rozwoju.

Ja nazywam się Wioletta Bartczak i działam w firmie Faberlic już prawie od 2 lat. Jeśli chciałabyś znaleźć miejsce w którym będziesz się rozwijać, pracować z cudownymi ludźmi i mieć możliwość, aby pogodzić z innymi obowiązkami – ja chętnie Ci w tym pomogę.

W Faberlic to Ty decydujesz ile pracujesz i w jaki sposób to robisz. W moim zespole są osoby, które zarabiają 3000 zł, 5000 zł, a nawet 20 000 zł miesięcznie. Ale są też Ci, którzy chcą dorobić sobie 100-200 zł do swojej stałej wypłaty w pracy na etacie i kupić taniej kosmetyki Faberlic.
Niezależnie od tego, do której grupy należysz – jesteś w dobrym miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy? Kliknij w przycisk poniżej!


ZACZNIJ ZARABIAĆ
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się ze mną.


NAPISZ DO MNIE
O FABERLIC

Faberlic – co to za firma i co takiego robi?


Być może nie słyszałaś jeszcze o firmie Faberlic i zastanawiasz się, czym tak właściwie się ona zajmuje… Już tłumaczę!

Faberlic to potężna firma z Rosji, która zajmuje się produkcją i sprzedażą kosmetyków, perfum oraz chemii gospodarczej. Fakt, nie jest jeszcze znana w Polsce tak dobrze, jak inne marki kosmetyków, ale to już się powoli zmienia! To wszystko dzięki temu, że produkty Faberlic są niezwykle skuteczne (płyn do czyszczenia piekarnika robi prawdziwą furorę!).

Rejestrując się na stronę Faberlic możesz nie tylko kupić kosmetyki i chemię, które Cię interesują! Możesz również zostać konsultantką w moim zespole, zarabiać pieniądze i korzystać z dodatkowych bonusów i prezentów lub… zostać liderem i zajmować się Faberlic zawodowo. Wszystko zależy od Ciebie, Twoich chęci i możliwości.

A jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej szczegółów, napisz do mnie! Z chęcią odpowiem na każde Twoje pytanie!


ZAREJESTRUJ SIĘ SKONTAKTUJ SIĘ
 
DLACZEGO FABERLIC

Faberlic to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli:

Jeśli utożsamiasz się z choćby jedną z tych sytuacji, to Faberlic jest dla Ciebie. Chcesz zacząć? Napisz do mnie lub od razu wykonaj pierwszy krok i zarejestruj się w Faberlic – to nic nie kosztuje!


DOŁĄCZ JUŻ TERAZ
KIM JESTEM I CZYM ZAJMUJĘ SIĘ W FABERLIC? W JAKI SPOSÓB CI POMOGĘ?

Nazywam się Wioletta Bartczak

i jestem dyrektorką w firmie Faberlic. Każdego dnia motywuję dziesiątki osób do tego, aby zrobili krok w przód i zmieniali swoje życie – tak, jak ja to zrobiłam kilka lat temu…


Swoją przygodę ze sprzedażą rozpoczęłam już 10 lat temu. Przez ten czas miałam okazję pracować w 4 różnych firmach. Po kilku latach mogłam pozwolić sobie na porzucenie pracy na etacie i tym samym na zyskanie jeszcze większej niezależności. Mogłam pracować wtedy, gdy miałam na to ochotę. Jednak przyszedł moment, w którym poczułam, że czegoś mi brakuje. Moja kariera stanęła w miejscu. A wraz z nią ja i mój rozwój. Byłam ambitna, ciągle chciałam więcej, lecz firma, w której wtedy pracowałam nie dawała mi takich możliwości.

Porzuciłam swoje stanowisko i dałam sobie jeszcze jedną szansę. Tym razem wybrałam Faberlic. Dziś wiem, że nie mogłam podjąć lepszej decyzji.

Chcesz dowiedzieć się, jak dokładnie wyglądała moja droga do miejsca, w którym teraz się znajduję? Wszystko to znajdziesz w zakładce poniżej.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DLACZEGO WARTO

Dołącz do Faberlic już dzisiaj!

Pamiętaj, to nic nie kosztuje! Będąc konsultantką otrzymujesz:
Prezent, który otrzymujesz od razu przy rejestracji
Rabaty na zakupy nawet do 26%
Bonusy i dodatkowe prezenty
Udział w ekskluzywnych wyprzedażach tylko dla konsultantek!

I wcale nie musisz podejmować pracy! To korzyści, które wykorzystujesz dla siebie (w Faberlic nie ma żadnej kary za brak działań), podczas sprzedaży lub budowania swojego zespołu! Jeśli masz pytania, napisz do mnie!


ZACZNIJ ZARABIAĆ
CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ

W Faberlic istnieją 3 możliwości.

Możesz funkcjonować jako:

Nie wiesz, która z tych opcji będzie dla Ciebie najlepsza? Moja droga, odezwij się do mnie, a ja opowiem Ci o każdym z wariantów i, jeśli będziesz tego potrzebować, doradzę Ci, co najlepiej wybrać w Twoim przypadku!


SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ
CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ

W Faberlic istnieją 3 możliwości.

Możesz funkcjonować jako:

Nie wiesz, która z tych opcji będzie dla Ciebie najlepsza? Moja droga, odezwij się do mnie, a ja opowiem Ci o każdym z wariantów i, jeśli będziesz tego potrzebować, doradzę Ci, co najlepiej wybrać w Twoim przypadku!


SKONTAKTUJ SIĘ
DOŁĄCZ DO NAS

Zarejestruj się i zacznij zarabiać!


ZAREJESTRUJ SIĘ
SKONTAKTUJ SIĘ

Masz pytania lub wątpliwości?

A może jesteś już zdecydowana i chcesz działać razem ze mną? Nie wahaj się, wyślij mi wiadomość!
REJESTRACJA