DOGid

Jak się zgubi to się znajdzie

Zwierzę to przyjaciel. To członek rodziny. To bezgraniczna i bezwarunkowa miłość.

Wyobrażasz sobie sytuację, w której Twój pies lub kot pewnego dnia nie wraca do domu?

I nagle… Pustka. Cisza. Nikt nie przywitał Cię w drzwiach radośnie machając ogonem. Nikt nie ociera się o Twoją nogę i nie pokazuje, że cieszy się z Twojego powrotu. Masz wrażenie, że wraz z ukochanym pupilem zaginęła jakaś część Ciebie…

Nie pomagają myśli, że Twój pupil po prostu zabłądził i jest zupełnie sam w obcym miejscu. Zmarznięty, głodny i przerażony. Jedyne, czego teraz pragnie, to wrócić do Ciebie. Ale nie może, nawet jeśli ktoś go znajdzie.

Człowiek, który trafi na Twojego czworonoga nie będzie mógł wiedzieć, że to właśnie Twój pupil. Że to za Tobą usycha z tęsknoty.

Ale teraz możesz mu to umożliwić. Poznaj DOGid.

Dowiedz się więcej

Co to jest DOGid i jak działa?

parallax background

DOGid to psi identyfikator - zawieszka, którą przyczepia się do obroży zwierzaka.


Jest na niej zamieszczony unikalny numer i kod QR, przypisany konkretnie do Twojego pupila.


Osoba, która go znajdzie, wpisuje ten kod na stronie www.szukaj.dogid.pl/wyszukaj i odczytuje Twoje dane.


W ten sposób może się z Tobą skontaktować, a Ty będziesz spokojny, że Twój kochany zwierzak jest cały i zdrowy i już niedługo do Ciebie wróci.

W jaki sposób możesz otrzymać DOGid dla swojego czworonoga?


Znajdź lecznicę w swojej okolicy, która oferuje DOGid dla swoich pacjentów i ich właścicieli lub zamów DOGid przez naszą stronę.

Jeśli już posiadasz DOGid dla swojego psiaka, zarejestruj go, aby w razie potrzeby, znalazca mógł natychmiast się z Tobą skontaktować.


Zarejestruj swojego pupila

Jeśli już posiadasz DOGid dla swojego psiaka, zarejestruj go, aby w razie potrzeby, znalazca mógł natychmiast się z Tobą skontaktować.


Zarejestruj swojego pupila

Jesteś weterynarzem? Chcesz wprowadzić DOGid do swojej lecznicy i zaoferować dodatkowe udogodnienie dla właścicieli pupili, którzy do Ciebie przychodzą?


Decydując się na ten krok zostaniesz dodany do bazy lecznic dla zwierząt, które są zaopatrzone w identyfikatory DOGid i tym samym zwiększysz prawdopodobieństwo, że pies lub kot i jego człowiek trafią właśnie do Ciebie.

Dlaczego warto wprowadzić DOGid do swojego gabinetu weterynaryjnego?


Mając DOGid w swojej ofercie zwiększasz prawdopodobieństwo, że właściciele zwierzaków będą wybierać właśnie Twoją lecznicę. Zaoferujesz im coś, czego nie znajdą u weterynarza obok.

DOGid umożliwi Ci przypominanie o szczepieniach zwierzaka. Jego właściciel będzie powiadamiany o terminie szczepienia SMSem lub mailem i zgłosi się w tej sprawie właśnie do Ciebie.

 

Dlaczego identyfikator DOGid ma przewagę nad chipami ?

Jeśli Twój pies będzie zabezpieczony jedynie chipem, to musisz pamiętać o tym, że może odczytać go tylko ktoś, kto posiada czytnik chipów. W jego posiadaniu są zazwyczaj takie organy jak policja, straż miejska, niektóre schroniska i lecznice.

W przypadku DOGid każda osoba, która znajdzie błąkającego się psa, może od razu zeskanować kod QR lub wpisać jego numer identyfikacyjny. Nie musi nikogo wzywać, ani nigdzie wieźć Twojego czworonoga.

Dlatego, jeśli Twój pupil się zgubi, to dzięki DOGid zostaniesz powiadomiony o jego znalezieniu zaledwie w kilka minut.

Znalazłeś zagubionego czworonoga?

Ułatw mu powrót do kochającego domu i skontaktuj się z jego właścicielem.

Poniżej wpisz numer identyfikacyjny, który widnieje na zawieszce lub zeskanuj kod QR.

parallax background

Masz pytania?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o identyfikatorach DOGid lub zamówić je do swojej lecznicy?
Napisz do nas!

Kontakt

Wyszukaj