Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/btc/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 73
btc – Kolejna witryna oparta na WordPressie

Co to jest Waluta Internetowa?

Najpopularniejszą walutą internetową jest BITCOIN. Wyszukaj to hasło w internecie, jest naprawde popularna. BITCOIN to waluta internetowa, która jest najbardziej wartościowa ze wszystkich walut internetowych. Ludzie coraz bardziej boją się trzymać oszczędności na kontach w bankach.

Zresztą… Sam pewnie wiesz, że nasze pieniądze w banku nie są obecnie tak bezpieczne, jak mogłoby się nam wydawać. Wystarczy spojrzeć na Cypr albo Grecję, gdzie w pewnym momencie zablokowali wszystkie bankomaty i zabrali swoim klientom (czyli osobom takim jak Ty) nawet 50% oszczędności z kont. Czy pamiętasz jak we wszystkich wiadomościach pokazywali kolejki do zablokowanych bankomatów? W Polsce nie jest lepiej. Od ponad roku pojawiają się wzmianki w mediach, że polskie banki zaczynają popadać w kłopoty. Dzięki walutom internetowym takim jak BITCOIN masz pewność, że Twoje transakcje odbywają się bez pośredników, bez prowizji i są prostsze niż tradycyjny przelew bankowy, bo BITCOIN to waluta niezależna od wszelkich instytucji!

Ty czytając DZIŚ tę stronę, masz możliwość bycia jedną z pierwszych osób w Polsce, które wykorzystają ten rosnący potencjał, aby zarobić na tym konkretne pieniądze. Jakie? O tym za chwilę.

Zalety walut internetowych takich jak Bitcoin:

 • OMIJASZ BANKI - Bitcoin to waluta niezależna od banków, rządów i instytucji, a co za tym idzie - bez kosztownych prowizji, limitów i ograniczeń
 • CHRONISZ SIĘ PRZED INFLACJĄ - Ilość Bitcoinów nigdy nie wyniesie więcej niż 21 milionów, co uniemożliwi stosowanie obecnych praktyk "dodrukowywania" pieniędzy przez państwa
 • OSZCZĘDZASZ CZAS - Przelewy w walucie Bitcoin są znacznie szybsze niż w tradycyjnych bankach, niezależnie od tego do jakiego kraju wysyłasz przelew, dochodzi on w kilkanaście minut
 • PEŁNA ANONIMOWOŚĆ - Żadna instytucja, czy bank nie mają wglądu w nasze transakcje, ponieważ Bitcoin zapewnia 100% prywatności i anonimowości każdej transakcji

Jeżeli to dla Ciebie nowość i pierwszy raz słyszysz o takim rozwiązaniu, to przeczytaj więcej informacji na tej stronie jak najszybciej. Witrualne waluty podbijają świat. Amerykanie, Australijczycy, Europejczycy i Chińczycy inwestują w nie masowo ponieważ można zarobić na nich znacznie więcej niż oferują banki. Najlepiej skontaktuj się ze mną i poznaj szczegóły, żeby potem nie mieć do siebie żalu, że nie wykorzystałeś szansy, która się nadarzyła.
Jeśli chcesz nauczyć się jak wykorzystać możliwości waluty, która JUŻ urosła do rangi najbardziej rozpoznawalnej waluty na świecie, to czytaj dalej! Pokażę Ci, jak Ty możesz na tym zarobić nawet 20% miesięcznie. To KONKRETNE pieniądze. Gotowy?

Dowiedz się więcej

Skąd się biorą BITCOINY?

Wirtualne pieniądze nie spadają jak liście z drzewa.

Przeczytałeś nagłówek na stronie i zastanawiasz się, o co chodzi z tymi kopalniami? Skąd się biorą BITCOINY? I jak na tym zarobić? Skoro czytasz ten tekst, to jestem pewien, że jesteś człowiekiem przedsiębiorczym. W innym przypadku nie trafiłbyś na tę stronę. Być może szukałeś alternatywnego sposobu na stały zysk, wszedłeś na moją stronę. Ja wzbudziłem Twoje zainteresowanie i teraz chcesz sprawdzić, jak działa to, o czym piszę.

Jak każdy szanujący się Polak w tym kraju, na pewno nie jesteś łatwowierny i zanim włożysz w coś pieniądze chcesz wiedzieć, czy ktoś nie próbuje Cię wykiwać, czy to legalne, czy można mi zaufać? Po prostu chcesz wszystko dobrze sprawdzić i zweryfikować. No to zaczynamy. Rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.

Żeby wykopać złoto, potrzebny jest górnik z kilofem. Żeby wykopać BITCOINY też potrzebny jest górnik. Z tym, że górnikiem/koparką jest komputer, który udostępnia swoją moc obliczeniową, a złotem - Bitcoiny!

To znaczy, że to komputery wykopują Bitcoiny. Ale jeśli zastanawiasz się, czy Twój komputer mógłby produkować Bitcoiny, to muszę Cię zmartwić. Nie chodzi o taki komputer. W rzeczywistości komputery, które są „górnikami” i „wykopują” Bitcoiny potrzebują ogromnej mocy obliczeniowej.

Można powiedzieć, że posiadając taki komputer stajesz się bystrym inwestorem. Dlaczego? Wyjaśnię Ci to na konkretnym przykładzie. Są ludzie, którzy wynajmują mieszkania. W 2017 roku ten interes kwitnie ludzie zarabiają fajne pieniadze, ale stop zwrotu w porównaniu z inwestycją nie jest zbyt wielka.

Zauważ, że w tym przypadku obie strony są zadowolone! Podobnie jest w przypadku współpracy z firmą, która posiada całą kopalnię walut internetowych takcih jak Bitcoin. Możesz zainwestować w taką koparkę i oddać ją w nasze ręce, a następnie zarabiać regularnie na zysku, który ona wypracuje. To proste – inwestujesz, my kupujemy za to sprzęt i wstawiamy go do swojego systemu. Twoja maszyna zarabia w naszym systemie i dzielisz się z nami częścią zysku. Dzięki temu inwestując raz, zapewniasz sobie stały dochód długofalowo. Ważne jest to, że nie musisz mieć żadnego doświadczenia, bo załatwimy wszystko za Ciebie. To przejrzysta inwestycja na zasadzie – wkładasz pieniądze, kupujemy sprzęt, stawiamy go u nas i on zarabia. Chciałbyś wiedzieć więcej?

No to słuchaj, bo masz naprawdę duże szczęście, że trafiłeś na tę stronę. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która robi to na duża skalę, a to oznacza dla osób takich jak Ty pełne bezpieczeństwo i konkretny zysk.

Jakie masz możliwości?

Zacznij zarabiać na inwestycji w sprzęt

Inwestujesz raz i zaczynasz zarabiać regularnie


Czytaj więcej
 • Twój sprzęt zarabia 24 godziny na dobę na operacjach "wydobywania"
 • Inwestujesz raz
 • Firma robi za Ciebie wszystko od A do Z
 • Dostajesz solidne gwarancje - zapytaj mnie o nie!
 • 300 euro miesięcznie, to średni miesięczny zysk

Pozyskuj klientów i zarabiaj na prowizji

Wykorzystaj dużą sieć kontaktów


Czytaj więcej
 • Potrafisz sprzedawać
 • Masz dużą sieć kontaktów
 • Dostarczasz konkretne efkety
 • Chcesz zarabiać na wysokiej prowizji
 • Chcesz uzyskać wysoki dochód pasywny

Twoje Korzyści

Dlaczego jest to pewny biznes?

Stoi za tym kilka powodów:


1

Kupujesz realny sprzęt, którego jesteś właścicielem przez cały czas i który ma cały czas wartość. Dlatego nie ma ryzyka, że stracisz swoje całe pieniądze tak, jak w przypadku inwestycji giełdowych, bądź niepewnych produktów bankowych.

2

Obecnie na rynku jest 140 wirtualnych walut. My wydobywamy 20 najbardziej zyskownych. Dlatego ryzyko przestojów bądź spadków wynagrodzenia jest tak duże, jak prawdopodobieństwo, że przez Twoje okno wleci samolot w momencie, gdy czytasz te słowa.

3

W każdym momencie masz wgląd w to, jak pracuje Twoja maszyna i jakie daje efekty. Bo każdy klient ma dostęp do swojego panelu w naszym systemie i wgląd w najważniejsze parametry.

4

Firma zarabia, gdy Ty zarabiasz, ponieważ uczciwie dzielimy się jedynie wypracowanym zyskiem. Ponieważ chcemy zarabiać jak najwięcej, zależy nam na tym, żebyś Ty zarabiał jak najwięcej. Nie płacisz nam żadnej dodatkowej prowizji.

5

Nie stosujemy żadnych kar umownych. I nie zmuszamy Ciebie, jak w większości produktów bankowych do płacenia przez 2, czy 5 lat. W każdym momencie możesz zabrać swój sprzęt i go po prostu sprzedać, albo podejmować dalsze działania na własną rękę.

6

Czas zwrotu inwestycji, to około 6 miesięcy. Po tym czasie wszystkie zarobione pieniądze, to czysty zysk. A dodatkowo, masz sprzęt, którego jesteś właścicielem i który możesz sprzedać.

Wartość walut internetowych

Spójrz na ten wykres i zobacz jak na przełomie kilku ostatnich lat wzrosła wartość walut internetowych takich jak Bitcoin wzrosła. To są niesamowite wzrosty, które dowodzą stale rosnącej popularności i zaufania wśród setek milionów ludzi na całym świecie! Ludzie z roku na rok przechodzą na ten rynek, a ta tendencja będzie dalej wzrostowa. To największa rewolucja od czasów wynalezienie komputera.

2014 2015 2017
BTC $50 $70 $100
LTC $20 $30 $40
ETH $10 $20 $50
ZEK $10 $20 $50

A jak będzie w 2018?

Najczęstsze pytania i odpowiedzi:

1Co to jest Bitcoin?

Bitcoin to pieniądz przyszłości, można za niego kupić naprawdę sporo fajnych rzeczy. Na całym świecie setki tysięcy instytucji przyjmuje płatności w Bictoin.

2Jak zdobyć Bitcoiny?

Możesz kupować i sprzedawać Bitcoiny na giełdzie. Jednak jeśli nie masz dużego doświadczenia, możesz łatwo stracić swoje pieniądze.

Drugi - bezpieczny sposób polega na tym, że inwestujesz w komputer zwany "koparką". On dostarcza "mocy" do sieci wymiany między osobami takimi jak Ty, którzy wysyłaja sobie Bitcoiny. Ponieważ Twoja "koparka" pomaga w tym, Ty otrzymujesz za to część wynagrodzenia. Właśnie w ten sposób możesz zarabiać ze mną.

3Czy Bitcoiny można wymienić na fizyczne pieniądze?

Tak, działają specjalne kantory, w których możesz wymienić Bitcoiny na fizyczną walutę. Możesz je także załadować na kartę do bankomatu i wypłącić w złotówkach, euro, dolarach i innych walutach. Na przykład gdy jesteś na wakacjach.

4Dlaczego zależy nam na tym, żebyś zarabiał?

Zależy na tym, żebyś zarabiał jak najwięcej, bo nasza współpraca polega na tym, że dzielimy się JEDYNIE wypracowanym zyskiem. Zależy nam na tym, aby w naszej serwerowni bylo jak najwięcej komputerów, a jak wiemy sprzęt kosztuje. Jeżeli zainwestujesz w sprzęt i zostawisz go u nas, my zarobimy dla Ciebie sporo pieniędzy.

Zajrzyj na bloga

home_hosting_photo_box

Dalej się wahasz? Wejdź na bloga i dowiedz się więcej.

Wejdź na bloga

Get in touch

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

W naszym interesie jest to, żebyś zarobił jak najwięcej, dlatego nie ma mowy, że zostawimy Cię samego. W zamian tego masz pewność, że to:

home_hosting_icon_1

Bezpieczne

Wartość Bitcoinów z roku na rok wzrasta. To oznacza, że potrzebnych będzie więcej komputerów. Ty możesz stać się właścicielem jednego z nich
home_hosting_icon_2

Proste

Nie musisz się na tym znać. Możesz być zielony w tematach związanych z walutą internetową. To nie ma znaczenia.
home_hosting_icon_3

Przynosi zyski

Nasi klienci zarabiają między 10 a 20% od kwoty swojej inwestycji. Po 6 miesiącach inwestycja się zwraca i zaczyna przynosić zyski.
home_hosting_icon_4

Nowe

Chociaż waluty internetowe istnieją już od jakiegoś czasu, to na świecie jest tylko kilku graczy, którzy mają tak dużo komputerów jak my.