Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/dawidbag/sandbox.dfirma.pl/public_html/baron/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 73
Baron – Kolejna witryna oparta na WordPressie

prof.

Piotr
Baron

Coaching / Szkolenia / Orkiestra / Terapia dźwiękiem

Oto 4 dziedziny, w których gram pierwsze skrzypce

Wybierz, w której z nich chcesz, abym Ci pomógł

Coaching

Jesteś gotowy na zmiany w życiu?


Szkolenia

Pragniesz podnieść swoje umiejętności?


Orkiestra

Szukasz współpracy muzycznej?


Terapia dźwiękiem

Słyszałeś już o terapii dźwiękiem?


Bio

Nazywam się Piotr Baron, jestem dyrygentem, profesorem, organistą, ale również jestem certyfikowanym coachem ICC, Business Coachem ICC, terapeutą dźwiękiem, arteterapeutą i przedsiębiorcą. Posiadam tytuł doktora habilitowanego w zakresie dyrygentury, jestem absolwentem Akademii Muzycznej im. I. J. Padarewskiego w Poznaniu, ukończyłem staż w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie oraz Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Krakowie.

Dyryguję międzynarodowo od ponad 25 lat, w Polsce i za granicą (Niemcy, Czechy, Ukraina, Słowacja, a nawet Korea Południowa). Pomagam ludziom świadomie tworzyć swoje życie, poprzez stosowanie narzędzi coachingowych w życiu osobistym, jak i prowadząc wysoko specjalistyczne szkolenia z zakresu komunikacji i zarządzania.

Jestem żonaty i zakochany w Annie Marii Kowalskiej-Baron, która jest kreatorką marki Dr Baron i artystką w dziedzinie stomatologii. Kocham być na scenie i codziennie oddaję się swojej pasji. Niezależnie od tego, czy dyryguję orkiestrą, czy prowadzę wykład lub szkolenie dla zespołu – zawsze wykonuję swoją pracę wzorowo.

Osiągnąłem wiele w swoim życiu, a za swoje największe sukcesy uznaję rozpropagowanie muzyki śląskiej w Polsce, Niemczech, Czechach, na Ukrainie i w Korei Północnej; wydanie płyty „Muzyka religijna” z utworami Józefa Elsnera oraz stworzenie projektu, który promuje zdolną śląską młodzież. Moje życiowe motto to słowa Howarda Thurmana: “Nie pytaj czego świat potrzebuje. Pytaj co czyni Cię pełnym życia i rób to. Ponieważ to, czego świat potrzebuje są ludzie pełni życia”. Cieszę się, bo całe życie robię to, co kocham. Setki moich osiągnięć to efekt mojej pasji i niesamowitej ambicji, którą zarażam zespoły muzyków, zespoły w pracy, jak i ludzi, którzy szukają odpoczynku w terapii dźwiękiem. Wiem, że z moją charyzmą i kompetencjami, umiejętnie zorganizuję każdy zespół i wesprę każdego, kto potrzebuje zmian!


Nie pytaj, czego świat potrzebuje. Pytaj, co czyni Cię pełnym życia i rób to. Ponieważ tym, czego świat potrzebuje, są ludzie pełni życia.

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń

602 317 997


Jestem, to znaczy: żyję, wiem, chcę, kocham

Św. Edyta Stein