Jak pielęgnować i chronić drewno, aby zachować jego piękno i wytrzymałość na dłużej?


Ale jak znaleźć odpowiedni środek do impregnacji drewna? Taki, który nie zniszczy naszego ukochanego mebla, który zapewni mu trwałość, a także będzie bezpieczny dla naszego zdrowia?

W tym przypadku stawiamy na naturę. B-Oil to olej lniany z woskiem pszczelim, który służy do konserwacji i ochrony drewnianych powierzchni.

Olej składa się jedynie z naturalnych i bezpiecznych składników. Wnika głęboko w strukturę drewna i chroni je przed wilgocią, pleśnią, mikroorganizmami i światłem słonecznym – dzięki temu znacznie przedłuża żywotność drewna i sprawia, że wygląda idealnie przez długi czas.

Kochamy drewniane przedmioty – meble, blaty, stoły, drzwi, podłogi… A nawet domy. Drewno to naturalny materiał, który jest ponadczasowy i wytrzymały - może posłużyć nam przez długie lata.

Jednak aby tak się stało, musimy zadbać o jego prawidłową impregnację. To ona sprawia, że drewniane przedmioty stają się odporne na wszelkie zniszczenia, nie dają się wilgoci, pleśni i innym wrogom. To właśnie dzięki odpowiedniej pielęgnacji i ochronie drewna, możemy cieszyć się nim przez tak długi czas.

Poznaj naturalny olej do drewna B-Oil

B-Oil to olej do drewna który tworzą jedynie naturalne surowce: olej lniany, wosk pszczeli, żywica, propolis i wosk carnauba.

Co charakteryzuje olej B-Oil?

  • Chroni powierzchnie drewniane przed czynnikami zewnętrznymi
  • Jest w 100% ekologiczny
  • Stosowany na gorąco, dzięki czemu jest wydajny i gwarantuje lepsze, skuteczniejsze działanie
  • Wnika głęboko w drewno i uwydatnia jego piękno
  • Wydłuża żywotność wszystkich powierzchni drewnianych
  • Do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz
  • Bezpieczny dla zdrowia
  • Jest antyalergiczny
  • Naturalny skład
  • Długi termin przydatności

Dlaczego warto wybrać właśnie olej B-Oil?


Skuteczna ochrona

Olej wnika głęboko w strukturę drewna i chroni je przed wilgocią, pleśnią i światłem słonecznym. Dzięki temu drewno nie ulegnie szybko zniszczeniu i posłuży Ci przez długi czas.

Bezpieczny dla zdrowia

B-Oil jest bezpieczny i dla dzieci i dla dorosłych. Bez wahania możesz pokryć nim podłogę lub mebel w pokoju malca. Olej zawiera jedynie naturalne składniki – nie ma w nim szkodliwych substancji chemicznych powszechnie stosowanych w tego typu produktach, które mogą wywoływać alergie na skórze.

Działanie antybakteryjne i antyseptyczne

Olej skutecznie zwalczy bakterie i zarodniki grzybów w drewnie, a na dodatek będzie zapobiegał gniciu drewna. Dzięki takiemu działaniu drewno utrzyma dobrą kondycję na długie lata.

W zgodzie z naturą

Zależy nam, aby nasze produkty były ekologiczne. Dlatego B-Oil to produkt, który nie zawiera żadnych sztucznych substancji chemicznych, metali ciężkich czy biocydów. Wszystkie składniki są pochodzenia organicznego i dostarczają je nam lokalni producenci.

Olej B-Oil nadaje się do wielu powierzchni drewnianych.
Chroni, pielęgnuje, uwydatnia piękno i fakturę drewna.

Możesz go wykorzystać do malowania:

Drewnianych podłóg

Drewnianych mebli

Drewnianych blatów

Ścian drewnianych domków

Sprawdź, co Ci oferujemy:

Kim jesteśmy?

Łączymy tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na potrzeby naszych klientów

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, która chce zapewniać ludziom to, co dla nich najlepsze. Inspiracją do stworzenia produktu, jakim jest B-Oil była nasza kołyska dla dzieci – Dreamer. To produkt, w który włożyliśmy całe nasze serce, dlatego zależało nam na tym, aby była ona wykonana perfekcyjnie w najmniejszym detalu i przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wszystko to po to, aby Kołyska była w pełni naturalna, ekologiczna i bezpieczna dla dziecka.

Kołyska Dreamer jest wykonana ręcznie z drewna bukowego sprowadzanego z Australii. Potrzebowaliśmy dobrej jakości oleju, który zaimpregnuje drewnianą kołyskę.

Do tego celu, powołaliśmy specjalny zespół inżynierów, którego zadaniem było opracowanie preparatu mającego chronić, pielęgnować i zapewniać bezpieczeństwo przy bezpośrednim kontakcie drewna inkrustowanego tymże preparatem ze skórą dziecka. Tak powstał B-Oil.

Mamy pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, dlatego chcemy się nim dzielić.


Czytaj więcej o nas

Zobacz produkty

Olej B-Oil zawiera jedynie naturalne surowce organicznego pochodzenia

Oto surowce, z których składa się B-Oil:


 

Zadbaj o swoje ukochane, drewniane przedmioty w skuteczny sposób i spraw, aby służyły Ci przez wiele długich lat.

Masz pytania? Pisz śmiało!

Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.