Wiele osób decyduje się na skórzane przedmioty, meble, tapicerki czy ubrania. Dlaczego?

Skóra to wyjątkowy i trwały materiał, który przetrwa lata. Jest przyjazny dla alergików i do tego pięknie się prezentuje – czy to w salonie na kanapie, jako tapicerka w samochodzie czy na Tobie, w formie kurtki.

Jednak nie trudno o zadrapanie lub plamę, które ciężko usunąć. Wystarczy rozlany sok na tapicerce auta lub zwierzak wskakujący na kanapę... Co wtedy robić? Czy można wyczyścić skórę tak, aby wyglądała jak nowa i abyśmy mogli cieszyć się jej pierwotnym wyglądem? Tak i wiemy, jak to zrobić.

To dlatego, że znamy się na skórach doskonale – wiemy, jak pozbyć się nawet najgorszych plam i uszkodzeń. Wiemy też, że jeśli prawidłowo czyścisz i pielęgnujesz skórę przy pomocy profesjonalnych kosmetyków, to przedłużasz żywotność swoich ukochanych, skórzanych rzeczy. Dzięki temu możesz się nimi cieszyć przez lata.

Na naszej stronie znajdziesz najskuteczniejsze kosmetyki do czyszczenia i pielęgnacji skóry, które sprawią, że Twoje skórzane rzeczy będą wyglądały jak nowe, a Ty nie będziesz musiał się z nimi przedwcześnie żegnać.

Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania i znajdź kosmetyk, którego potrzebujesz.

Oto kosmetyki, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Być może jest tu produkt, którego właśnie potrzebujesz... Sprawdź!

Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów, przejdź do zakładki poniżej.

Nasze kosmetyki będą dla Ciebie szczególnie pomocne, jeśli:

home_handmade_list1

Szukasz trwałego preparatu

który pomoże Ci zniwelować widoczność zadrapań na skórze – na kanapie, fotelu, torebce czy butach i sprawi, że będą one wyglądać na nowe.
home_handmade_list3

Masz w domu zwierzaka

który lubi wskakiwać na Twoją skórzaną kanapę. Plamy lub zadrapania? Spokojnie, mamy kosmetyki, które zniwelują uszkodzenia i usuną plamy.

home_handmade_list2

Chcesz cieszyć się skórzaną kanapą

tapicerką lub innym przedmiotem latami. Dlatego szukasz idealnego środka do konserwacji skóry, będzie chronił je przed wszelkiego rodzaju zniszczeniami.
home_handmade_list4

Masz swoją ukochaną skórzaną torebkę

lub buty i chcesz, aby służyły Ci przez lata. Chcesz o nie zadbać, lecz nie do końca wiesz, jakich kosmetyków używać, aby przypadkiem ich nie zniszczyć.

Alama – kim jesteśmy i co robimy?


W branży skórzanej i meblowej działamy od wielu lat. Dlatego dobrze wiemy, w jaki sposób czyścić skórę i czym, tak aby odnieść oczekiwany efekt. Jeśli chodzi o kosmetyki – stawiamy na to, co najlepsze. Dlatego w Alama reprezentujemy włoską firmę Uniters S.P.A , która produkuje wysokiej jakości preparaty do czyszczenia i konserwacji skóry nacałym świecie.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?


See more

Co warto wiedzieć o skórze, jej pielęgnacji i czyszczeniu?

Wszystko to znajdziesz na naszym blogu!
13 września 2019

Jak dbać o skórę meblową?

Skóra należy do materiałów niezwykle trwałych. Jest wyjątkowa ze względu na swoją niepowtarzalność i cechy użytkowe. Wykorzystywana jest do produkcji wyrobów codziennego użytku: odzieży, mebli, galanterii. […]
13 września 2019

Gatunki i charakterystyka skór

Istnieje spore zamieszanie na temat podstawowych informacji niezbędnych do identyfikacji, sprzedaży i użytkowania skór. To co mamy nadzieję zrobić,to pomóc w wyjaśnieniu najważniejszych kwestii, które są […]
13 września 2019

Skąd się bierze skóra?

Niewątpliwie prawdą jest stwierdzenie, że przemysł skórzany jest jednym z najstarszych znanych człowiekowi. Odkrycie,że przetworzona skóra może służyć ludziom do ochrony ciała i stóp, było jednym […]

Masz pytania? Napisz do nas!

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe